новини переклад бюро

International Mother Language Day - День материнської мови!

Сьогодні, 21 лютого 2018 увесь світ відзначає День рідної мови. Цей день є Міжнародним. Англійською мовою звучить так - International Mother Language Day. Дослівно означає – День материнської мови.

Згідно постанові ЮНЕСКО, яка була оголошена на сесії Генеральної конвенції у 1999 році, цей день має бути підтримкою кожної мови, яка стала рідною для кожної людини, яка почули її вперше від своєї матері. Кожного року з розмови зникає якась етнічна мова, тому що нею розмовляють менш ніж 100 осіб. Разом з рідною мовою зникає й культура громади, її історія та творчість.


Міжнародний день рідної мови!

21 лютого - Міжнародний день рідної мови! По статистиці за останні декілька років 40 мов світу зникли з використання. А близько 3000-ам розмовним мовам загрожує зникнення. А з цим і зникнення культурної спадщини общини. Тому вивчайте свою рідну мову, щоб їй не загрожувало теж саме.

А в нашому бюро перекладів «Переклад Бюро» Ви маєте змогу замовити переклади текстів українською мовою з 45-ти мов світу: азербайджанська, албанська, англійська, арабська, білоруська, болгарська, в’єтнамська, вірменська, грецька, грузинська, данська, естонська, іврит, іспанська, італійська, казахська, кхмерська, китайська, корейська, латина, латиська, литовська, македонська, німецька, нідерландська, норвезька, перська, польська, португальська та інші.
Бюро перекладів Переклад Бюро, Київ
тел 093 9816038

Українська мова

9 листопада завжди відзначають День української мови та писемності. Вже 19 років Україна вшановує свою рідну мову, читають вірші, розмовляють українською мовою, пишуть радіодиктант, цитують українських авторів, влаштовують конкурси знавців української мови та ін..
Як відомо, без знання своєї рідної мови і своєї історії, будь-яка держава втрачає своє обличчя.
Шануйте рідну українську мову! Та приходьте до нас з текстами та документами і ми допоможемо перекласти з будь-якої мови світу на українську мову.
Бюро перекладів «Переклад Бюро», Київ
Тримайте зв’язок з нами за телефоном (093) 981-6038

Як ми працюємо на Великдень!

Наші привітання з Великоднем та Травневими святами!
Прийміть до уваги, що ми працюємо тільки 4, 5, 6, травня
30 квітня, 1, 2, 3 травня – великодні свята
7, 8, 9 травня – травневі свята
Після 10 травня працюємо з 9 до 18 години.
Чекаємо на Вас в нашому офісі.
Дзвоніть по телефону (093) 981-6038.
Бюро перекладів Переклад Бюро
www.perekladburo.com.ua
#pereklad #perekladburo #translation #kyiv #ukraine #apostille #world #переклад #перекладбюро #апостиль

Латина – переклади документів

Латинська мова належить до індоєвропейської мовної сім’ї, куди, крім групи романських (серед яких і латинська), входять також мови слов’янські, германські, балтійські, індійські, іранські, грецька та інші.

В нашому бюро перекладів можливо зробити переклад документів з латини на українську мову. В сучасному світі не так вже й багато документів видається латиною, та все ж таки є університети, які видають дипломи тільки латинською мовою. Переклади документів з латини в нашому бюро перекладів здійснюються з нотаріальним засвідченням. Переклади документів з латини в нашому бюро перекладів здійснюються з нотаріальним засвідченням. Чекаємо Вас в нашому офісі або дзвоніть по телефону (093) 981-6038.
Бюро перекладів Переклад Бюро, Київ

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Бюро перекладів «Переклад Бюро» вітає всіх своїх замовників зі святами! Бажаємо багато посмішок, добрих слів та сонячних днів!

Веселих свят!
Бюро перекладів Переклад Бюро, Київ

Наші вітання з Днем Святого Миколая!

Хай Миколай у вишиванці
Розбудить подарунком вранці,
І принесе у Вашу хату
Добробут, радості багато.
Розбудить приспані надії,
Зернятко щастя хай посіє.
Зігріє гумором, любов'ю,
І принесе усім здоров'я!!!


Бюро перекладів «Переклад Бюро», Київ

Отримання дублікатів документів в Одесі

Одеса - найбільше місто України та центр області, що розташоване на березі Чорного моря. Територія Одеси обживалась з часів появи грецьких поселень (VI ст. до н. е.) у Північному Причорномор'ї. Найзнаменитіше та відвідуване місце Одеси знаходиться в центрі бульвару, де встановлено пам'ятник А. де Рішельє, від якого до моря спускаються 192 сходинки грандіозних Потьомкінських сходів (1837-1842 рр.).
Наше бюро перекладів допоможе Вам в отримані дублікатів документів, які були видані в Одесі. Такі документи, як свідоцтва про народження, свідоцтва про одруження, свідоцтва про розлучення та інші документи із РАЦСу.
Бюро перекладів «Переклад Бюро», Київ

ПОВТОРНІ ДОКУМЕНТИ З ХАРЬКОВА

Харків - друге за чисельністю населення місто України та її перша столиця, центр області і району. Особливим етапом у розвитку міста, що зробив чимало помітних штрихів в його архітектурний вигляд, були 1919-1934 рр., коли Харків став столицею радянської України. Найбільш показовий в цьому плані ансамбль площі Свободи (що складається з двох частин: прямокутної та круглої) - найбільшою не тільки в країні, але й в Європі. Це унікальне в Україні місце, де формувався і відточувався архітектурний стиль держави. Наше бюро перекладів допоможе Вам в отримані дублікатів документів, які були видані в Харкові. Такі документи, як свідоцтва про народження, свідоцтва про одруження, свідоцтва про розлучення та інші документи із РАЦСу.
Бюро перекладів «Переклад Бюро», Київ

Повторні документи з Кам'янець-Подільського

Кам'янець-Подільська Фортеця включена в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Значна з масивними стінами стара фортеця, здалеку справляє враження іграшкової, мабуть, тому, що з семи веж цитаделі (Чорна, Кармалюкова, Біла, Рожанка, Денна, Мала і Водяна, 1500-1540 рр.) немає жодної схожої на іншу.
В Кам'янець-Подільському допоможемо Вам в отримані дублікатів документів, які були видані в цьому місті. Такі документи, як свідоцтва про народження, свідоцтва про одруження, свідоцтва про розлучення та інші документи із РАЦСу. Після цього, проставляння штампу Апостиль або легалізації за потреби.
Бюро перекладів «Переклад Бюро», Київ

<< попередня 1 2 3 4 5 наступна >>

Будь ласка, надсилайте ваші побажання за адресою office@perekladburo.com.ua