новини переклад бюро

Переклади з німецької мови зі знижкою 5%

У «Переклад Бюро» можна замовити переклади текстів з німецької мови. Це тексти різної тематики. А також у нашому бюро перекладів є послуга перекладу особистих документів на німецьку мову. Серед цих документів - свідоцтва про народження, про шлюб, про розлучення, довідки про несудимість та ін.

При перекладі стандартних документів необхідно обов'язково надавати ім’я та прізвище за закордонним паспортом, щоб уникнути помилки. Паспорти, свідоцтва про народження, про шлюб, про розірвання шлюбу, свідоцтво про смерть, дипломи, атестати тощо - це і є особисті документи. Але не всі особисті документи можна назвати стандартними. Документи, що мають спільну основу (шаблон), але які заповнюються даними кожної людини індивідуально, і є стандартними. До них відносяться: всі свідоцтва видані в органах РАЦС, паспорти, дипломи, атестати, довідки про несудимість, довідку з місця проживання, довідки з місця роботи та ін.
Документи, які складаються із самого початку на певну людину і можуть складатися з декількох сторінок, називаються нестандартними, а саме: рішення суду, довіреність, додаток до диплома, характеристика, трудова книжка, рекомендації, нотаріальні заяви тощо.

Знижка 5% надається при кількості:
Документів – від 5 штук
тексту – від 10 сторінок.

Бюро перекладів «Переклад Бюро»
(044) 599-0167

Будь ласка, надсилайте ваші побажання за адресою office@perekladburo.com.ua