новини переклад бюро

У травні відзначається День Києва

Міста як і люди, являють собою складний живий організм: вони народжуються, мужніють, з часом у них відмирають старі клітини – будинки, квартали, вулиці – і з’являються нові; змінюється їхня зовнішність, проте вони, як і люди, залишаються самі собою.

Київ – столиця України, великий економічний, науковий та культурний центр країни, який має унікальний рельєф, зелень садів та парків, архітектуру, яка найповніше відображує обличчя міста.

Київ – це неповторний гористий пейзаж і задніпровські далі. Це унікальні ансамблі уславлених архітектурних пам’яток з їхньою тисячолітньою історією. Це, ракурси вулиць, що збігають угору, і прямі магістралі з тополиними, каштановими й липовими алеями, це світлий колорит будинків з м’якою пластикою фасадів і живописними завершеннями.

Київ старий, Київ новий. Він завжди залишається Києвом. Його риси ви побачите під час прогулянки по вулицям. Кажуть, що особливо красивий Київ навесні, коли цвітуть каштани. Але Київ прекрасний і влітку, коли його повітря сповнене пахощів квітуючих лип, і восени, коли одягаються в золоті шати його парки, і взимку, коли вкриваються інеєм дерева, кущі, старовинні огорожі і ненадовго засинає закутий і лід Дніпро.

Весна, весна.
Сади – мов п’яні,
Хитає вітер дерева,
І на Софіївськім майдані
Богдана бронза ожива.
Веселі діти йдуть до школи –
Їх голосів дзвенить прибій,
І, наче райдуна, навколо
Радіє Київ рідний мій.

З Днем Києва!

З повагою, Переклад Бюро

Будь ласка, надсилайте ваші побажання за адресою office@perekladburo.com.ua