новини переклад бюро

ПОВТОРНІ ДОКУМЕНТИ З ХАРЬКОВА


Харків - друге за чисельністю населення місто України та її перша столиця, центр області і району. Місто засноване в середині XVII ст., а в 1656-1659 рр. на мисі, утвореному при злитті річок Харків і Лопань.
Незважаючи на пожвавливе міське будівництво до 1840-х років у Харкові була лише одна брукована вулиця, що, втім, не завадило його становленню як центру культури Східної України. Наприкінці ХІХ - початку XX ст. у місті з'явилася величезна, порівняно з попередніми роками, кількість кам'яних будівель самого різного призначення, до цих пір в значній мірі визначаючих архітектурний вигляд центральної частини Харкова.

Особливим етапом у розвитку міста, що зробив чимало помітних штрихів в його архітектурний вигляд, були 1919-1934 рр., коли Харків став столицею радянської України. Найбільш показовий в цьому плані ансамбль площі Свободи (що складається з двох частин: прямокутної та круглої) - найбільшою не тільки в країні, але й в Європі. Це унікальне в Україні місце, де формувався і відточувався архітектурний стиль держави.
Наше бюро перекладів допоможе Вам в отримані дублікатів документів, які були видані в Харкові. Такі документи, як свідоцтва про народження, свідоцтва про одруження, свідоцтва про розлучення та інші документи із РАЦСу.

Після цього, ми робимо проставляння штампу Апостиль або легалізації за потреби.

Бюро перекладів «Переклад Бюро», Київ

www.perekladburo.com.ua

#pereklad #perekladburo #kyiv #ukraine #world #apostille #translation #перекладбюро #переклад #апостиль

Будь ласка, надсилайте ваші побажання за адресою office@perekladburo.com.ua