новини переклад бюро

1 вересня – свято Освіти та Осені

Навкруги – каштани, липи, клени.
Листя в позолоті, мов парча.
Київ, Київ, красень наш зелений,
Перший подих осені стріча.
З Першого вересня в бюро перекладів «Переклад Бюро» можливо отримати знижку на учбові документи.
-5% на учбові документи від 5 штук
-5% на учбові роботи від 5 сторінок.
Акція триває з 1 по 19 вересня 2014 року.

Переклади з української мови, на українську мову

«Переклад Бюро» пропонує всім Замовникам переклади текстів та документів, як з української мови, так і на українську мову. Виконання перекладів здійснюється професійними перекладачами та лінгвістами української мови. На прохання Замовника переклад можна здійснити в найкоротший термін.

В бюро перекладів «Переклад Бюро» перекладаються такі документи: свідоцтва про народження, свідоцтва про одруження, свідоцтва про розлучення, витяги з реєстру, заяви, доручення, довідки про несудимість, довідки з місця роботи, довідки з місця проживання, паспорти, дипломи, атестати, тощо.

У травні відзначається День Києва

Міста як і люди, являють собою складний живий організм: вони народжуються, мужніють, з часом у них відмирають старі клітини – будинки, квартали, вулиці – і з’являються нові; змінюється їхня зовнішність, проте вони, як і люди, залишаються самі собою.
Київ – столиця України, великий економічний, науковий та культурний центр країни, який має унікальний рельєф, зелень садів та парків, архітектуру, яка найповніше відображує обличчя міста.
Київ – це неповторний гористий пейзаж і задніпровські далі. Це унікальні ансамблі уславлених архітектурних пам’яток з їхньою тисячолітньою історією. Це, ракурси вулиць, що збігають угору, і прямі магістралі з тополиними, каштановими й липовими алеями, це світлий колорит будинків з м’якою пластикою фасадів і живописними завершеннями.

Терміновий переклад з англійської мови зі знижкою

У «Переклад Бюро» можна замовити переклади текстів з англійської мови. Терміновий переклад зазвичай виконується протягом години, або доби. Терміновий переклад вираховується із рахунку дві-три сторінки в годину. Вартість термінового перекладу збільшується в два рази. Це тексти різної тематики. А також у нашому бюро перекладів є послуга перекладу особистих документів на німецьку мову. Серед цих документів - свідоцтва про народження, про шлюб, про розлучення, довідки про несудимість та ін.

Переклад з чеської мови

Тільки в Переклад Бюро вартість перекладу з чеської мови становить 75,00 грн. за сторінку (2000 символів).

У нашому бюро перекладів (агенції перекладів, центру перекладів) ви маєте можливість замовити переклад з чеської мови таких документів: свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розлучення, свідоцтво про смерть, довідка з місця проживання, доручення, установчих документів, технічних інструкцій, медичних обстежень, приватного листування та багато іншого.

Переклади з німецької мови зі знижкою 5%

У «Переклад Бюро» можна замовити переклади текстів з німецької мови. Це тексти різної тематики. А також у нашому бюро перекладів є послуга перекладу особистих документів на німецьку мову. Серед цих документів - свідоцтва про народження, про шлюб, про розлучення, довідки про несудимість та ін. Знижка 5% надається при кількості: документів – від 5 штук, тексту – від 10 сторінок.
При перекладі стандартних документів необхідно обов'язково надавати ім’я та прізвище за закордонним паспортом, щоб уникнути помилки. Паспорти, свідоцтва про народження, про шлюб, про розірвання шлюбу, свідоцтво про смерть, дипломи, атестати тощо - це і є особисті документи.

<< попередня 1 2 3 4 5 наступна >>

Будь ласка, надсилайте ваші побажання за адресою office@perekladburo.com.ua