новини переклад бюро

International Mother Language Day - День материнської мови!

Сьогодні, 21 лютого 2018 увесь світ відзначає День рідної мови. Цей день є Міжнародним. Англійською мовою звучить так - International Mother Language Day. Дослівно означає – День материнської мови.

Згідно постанові ЮНЕСКО, яка була оголошена на сесії Генеральної конвенції у 1999 році, цей день має бути підтримкою кожної мови, яка стала рідною для кожної людини, яка почули її вперше від своєї матері. Кожного року з розмови зникає якась етнічна мова, тому що нею розмовляють менш ніж 100 осіб. Разом з рідною мовою зникає й культура громади, її історія та творчість.


Міжнародний день рідної мови!

21 лютого - Міжнародний день рідної мови! По статистиці за останні декілька років 40 мов світу зникли з використання. А близько 3000-ам розмовним мовам загрожує зникнення. А з цим і зникнення культурної спадщини общини. Тому вивчайте свою рідну мову, щоб їй не загрожувало теж саме.

А в нашому бюро перекладів «Переклад Бюро» Ви маєте змогу замовити переклади текстів українською мовою з 45-ти мов світу: азербайджанська, албанська, англійська, арабська, білоруська, болгарська, в’єтнамська, вірменська, грецька, грузинська, данська, естонська, іврит, іспанська, італійська, казахська, кхмерська, китайська, корейська, латина, латиська, литовська, македонська, німецька, нідерландська, норвезька, перська, польська, португальська та інші.
Бюро перекладів Переклад Бюро, Київ
тел 093 9816038

Українська мова

9 листопада завжди відзначають День української мови та писемності. Вже 19 років Україна вшановує свою рідну мову, читають вірші, розмовляють українською мовою, пишуть радіодиктант, цитують українських авторів, влаштовують конкурси знавців української мови та ін..
Як відомо, без знання своєї рідної мови і своєї історії, будь-яка держава втрачає своє обличчя.
Шануйте рідну українську мову! Та приходьте до нас з текстами та документами і ми допоможемо перекласти з будь-якої мови світу на українську мову.
Бюро перекладів «Переклад Бюро», Київ
Тримайте зв’язок з нами за телефоном (093) 981-6038

<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13 ... наступна >>

Будь ласка, надсилайте ваші побажання за адресою office@perekladburo.com.ua