новини переклад бюро

Переклади з української мови, на українську мову

«Переклад Бюро» пропонує всім Замовникам переклади текстів та документів, як з української мови, так і на українську мову. Виконання перекладів здійснюється професійними перекладачами та лінгвістами української мови. На прохання Замовника переклад можна здійснити в найкоротший термін.

В бюро перекладів «Переклад Бюро» перекладаються такі документи: свідоцтва про народження, свідоцтва про одруження, свідоцтва про розлучення, витяги з реєстру, заяви, доручення, довідки про несудимість, довідки з місця роботи, довідки з місця проживання, паспорти, дипломи, атестати, тощо.

У травні відзначається День Києва

Міста як і люди, являють собою складний живий організм: вони народжуються, мужніють, з часом у них відмирають старі клітини – будинки, квартали, вулиці – і з’являються нові; змінюється їхня зовнішність, проте вони, як і люди, залишаються самі собою.
Київ – столиця України, великий економічний, науковий та культурний центр країни, який має унікальний рельєф, зелень садів та парків, архітектуру, яка найповніше відображує обличчя міста.
Київ – це неповторний гористий пейзаж і задніпровські далі. Це унікальні ансамблі уславлених архітектурних пам’яток з їхньою тисячолітньою історією. Це, ракурси вулиць, що збігають угору, і прямі магістралі з тополиними, каштановими й липовими алеями, це світлий колорит будинків з м’якою пластикою фасадів і живописними завершеннями.

Терміновий переклад з англійської мови зі знижкою

У «Переклад Бюро» можна замовити переклади текстів з англійської мови. Терміновий переклад зазвичай виконується протягом години, або доби. Терміновий переклад вираховується із рахунку дві-три сторінки в годину. Вартість термінового перекладу збільшується в два рази. Це тексти різної тематики. А також у нашому бюро перекладів є послуга перекладу особистих документів на німецьку мову. Серед цих документів - свідоцтва про народження, про шлюб, про розлучення, довідки про несудимість та ін.

<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 наступна >>

Будь ласка, надсилайте ваші побажання за адресою office@perekladburo.com.ua