новини переклад бюро

Переклад з чеської мови

Тільки в Переклад Бюро вартість перекладу з чеської мови становить 75,00 грн. за сторінку (2000 символів).

У нашому бюро перекладів (агенції перекладів, центру перекладів) ви маєте можливість замовити переклад з чеської мови таких документів: свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розлучення, свідоцтво про смерть, довідка з місця проживання, доручення, установчих документів, технічних інструкцій, медичних обстежень, приватного листування та багато іншого.

Переклади з німецької мови зі знижкою 5%

У «Переклад Бюро» можна замовити переклади текстів з німецької мови. Це тексти різної тематики. А також у нашому бюро перекладів є послуга перекладу особистих документів на німецьку мову. Серед цих документів - свідоцтва про народження, про шлюб, про розлучення, довідки про несудимість та ін. Знижка 5% надається при кількості: документів – від 5 штук, тексту – від 10 сторінок.
При перекладі стандартних документів необхідно обов'язково надавати ім’я та прізвище за закордонним паспортом, щоб уникнути помилки. Паспорти, свідоцтва про народження, про шлюб, про розірвання шлюбу, свідоцтво про смерть, дипломи, атестати тощо - це і є особисті документи.

<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 наступна >>

Будь ласка, надсилайте ваші побажання за адресою office@perekladburo.com.ua