новини переклад бюро

Наші вітання з Днем Святого Миколая!

Хай Миколай у вишиванці
Розбудить подарунком вранці,
І принесе у Вашу хату
Добробут, радості багато.
Розбудить приспані надії,
Зернятко щастя хай посіє.
Зігріє гумором, любов'ю,
І принесе усім здоров'я!!!


Бюро перекладів «Переклад Бюро», Київ

Отримання дублікатів документів в Одесі

Одеса - найбільше місто України та центр області, що розташоване на березі Чорного моря. Територія Одеси обживалась з часів появи грецьких поселень (VI ст. до н. е.) у Північному Причорномор'ї. Найзнаменитіше та відвідуване місце Одеси знаходиться в центрі бульвару, де встановлено пам'ятник А. де Рішельє, від якого до моря спускаються 192 сходинки грандіозних Потьомкінських сходів (1837-1842 рр.).
Наше бюро перекладів допоможе Вам в отримані дублікатів документів, які були видані в Одесі. Такі документи, як свідоцтва про народження, свідоцтва про одруження, свідоцтва про розлучення та інші документи із РАЦСу.
Бюро перекладів «Переклад Бюро», Київ

ПОВТОРНІ ДОКУМЕНТИ З ХАРЬКОВА

Харків - друге за чисельністю населення місто України та її перша столиця, центр області і району. Особливим етапом у розвитку міста, що зробив чимало помітних штрихів в його архітектурний вигляд, були 1919-1934 рр., коли Харків став столицею радянської України. Найбільш показовий в цьому плані ансамбль площі Свободи (що складається з двох частин: прямокутної та круглої) - найбільшою не тільки в країні, але й в Європі. Це унікальне в Україні місце, де формувався і відточувався архітектурний стиль держави. Наше бюро перекладів допоможе Вам в отримані дублікатів документів, які були видані в Харкові. Такі документи, як свідоцтва про народження, свідоцтва про одруження, свідоцтва про розлучення та інші документи із РАЦСу.
Бюро перекладів «Переклад Бюро», Київ

<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... наступна >>

Будь ласка, надсилайте ваші побажання за адресою office@perekladburo.com.ua