новини переклад бюро

Отримання дублікатів документів в Одесі

Одеса - найбільше місто України та центр області, що розташоване на березі Чорного моря. Територія Одеси обживалась з часів появи грецьких поселень (VI ст. до н. е.) у Північному Причорномор'ї. Найзнаменитіше та відвідуване місце Одеси знаходиться в центрі бульвару, де встановлено пам'ятник А. де Рішельє, від якого до моря спускаються 192 сходинки грандіозних Потьомкінських сходів (1837-1842 рр.).
Наше бюро перекладів допоможе Вам в отримані дублікатів документів, які були видані в Одесі. Такі документи, як свідоцтва про народження, свідоцтва про одруження, свідоцтва про розлучення та інші документи із РАЦСу.
Бюро перекладів «Переклад Бюро», Київ

ПОВТОРНІ ДОКУМЕНТИ З ХАРЬКОВА

Харків - друге за чисельністю населення місто України та її перша столиця, центр області і району. Особливим етапом у розвитку міста, що зробив чимало помітних штрихів в його архітектурний вигляд, були 1919-1934 рр., коли Харків став столицею радянської України. Найбільш показовий в цьому плані ансамбль площі Свободи (що складається з двох частин: прямокутної та круглої) - найбільшою не тільки в країні, але й в Європі. Це унікальне в Україні місце, де формувався і відточувався архітектурний стиль держави. Наше бюро перекладів допоможе Вам в отримані дублікатів документів, які були видані в Харкові. Такі документи, як свідоцтва про народження, свідоцтва про одруження, свідоцтва про розлучення та інші документи із РАЦСу.
Бюро перекладів «Переклад Бюро», Київ

Повторні документи з Кам'янець-Подільського

Кам'янець-Подільська Фортеця включена в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Значна з масивними стінами стара фортеця, здалеку справляє враження іграшкової, мабуть, тому, що з семи веж цитаделі (Чорна, Кармалюкова, Біла, Рожанка, Денна, Мала і Водяна, 1500-1540 рр.) немає жодної схожої на іншу.
В Кам'янець-Подільському допоможемо Вам в отримані дублікатів документів, які були видані в цьому місті. Такі документи, як свідоцтва про народження, свідоцтва про одруження, свідоцтва про розлучення та інші документи із РАЦСу. Після цього, проставляння штампу Апостиль або легалізації за потреби.
Бюро перекладів «Переклад Бюро», Київ

<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... наступна >>

Будь ласка, надсилайте ваші побажання за адресою office@perekladburo.com.ua