послуги перекладача у нотаріуса

Усний переклад - поняття , яке об’єднує всі види перекладу, передбачає усне оформлення, в тому числі такі самостійні форми перекладу, як послідовний переклад, синхронний переклад і переклад на слух. Переклад в усній формі охоплює переклад письмового тексту й усного.

Усний переклад на слух – усний переклад тексту, який сприймається на слух. Охоплює два важливих професійних види перекладу: послідовний і синхронний.

Цей усний переклад, який сприймається на слух, частіше за інші, проходить у нотаріуса. Тобто нотаріус вчиняє нотаріальні дії по відношенню до громадянина-нерезидента України.

А саме:

  • Здійснення купівлі-продажу нерухомості або земельної ділянки іноземцем;
  • Оформлення довіреності від іноземця;
  • Укладання угоди між бізнес партнерами;
  • Оформлення установчих документів на відкриття філії або товариства, власником якого є громадянин – нерезидент України;
  • Оформлення Банковської картки на ім’я іноземця;
  • Укладання шлюбної угоди з іноземцем;
  • Оформлення спадщини;
  • Тощо

При вчиненні цих дій повинен бути присутній перекладач для того, щоб прочитати та перекласти іноземцеві зміст документу, що підписується. Тільки після цього, коли іноземець все зрозумів, та дав згоду на вчинення нотаріальної дії, нотаріус має право оформляти той або інший документ.

Існують декілька правил для перекладача, який присутній у нотаріуса при вчиненні нотаріальної дії, пов’язаної з іноземцем. А саме, якщо нотаріус не знає відповідних мов (однієї з них), усний переклад та переклад документа може бути зроблено перекладачем, справжність підпису якого засвідчує нотаріус у порядку, установленому розділом 28 Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України(2) ( z0283-04 ). При цьому перекладач поряд з документом, що встановлює його особу, повинен представити документ, який стверджує його кваліфікацію, тобто диплом з кваліфікацією перекладача тієї або іншої мови.

В нашому бюро перекладів Переклад.Бюро завжди є такий перекладач, який має відповідні документи та завжди на поготові у будь-яку хвилину підійти до нотаріуса на допомогу іноземцеві.

Будь ласка, надсилайте ваші побажання за адрессою office@perekladburo.com.ua